Header Ads

Besa me "Burning" ne vendin e 37 te Kiss FM Rumani


Ashtu sic e parashikuam kenga e re e Beses ne bashkepunim me LLP, eshte hit! Ne radion Kiss Fm te Rumanise kjo kenge ka arritur te debutoj direkt dhe ne vendin e 37! Ju mund te ndihmoni duke votuar ne internet ne kete adrese KLIKO KETU  Suksese Besa! Drejt vendit te pare!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.