Header Ads

Chris Brown ♥ shqiptaret!


Keto jane disa foto qe parukieri shqiptar  Ludo Lee ka bere me kengetarin e njohur Chris Brown (se bashku me nje sere personazhesh te tjere te njohur) gjate nje vizite pune ne L.A si parukier zyrtar i firmes se njohur "Chopard". Ai ka marre pjese ne disa festa qe organizohen me rastin e Oscars si dhe ne festen gala  te fondacionit te kengetarit Elton John. Pas miqsise me Rita Oren dhe Drita D'Avanzo (per te cilen thuhet se jane miq shume te mire) duket se Chris Brown zyrtarisht shpreh dashurine per shqiptaret duke shpalosur dhe flamurin kiq e zi.Tani te vij te na bej dhe nje koncert kendej unk eshte keq... 
Chriss Brown e ka postuar foton dhe ne Instagram

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.