Header Ads

Eksporti me i madh i Shqiperise ne vitet '80 sipas " The Carrie Diaries"


Ja dhe kete nuk e kishim ditur! Mbani mend sesi fshataret  benin synet cjapin ne kohen e komunizmit? Emo nuk e mbani mend? As une, sepse ne te cmendur jemi po tani dhe keshtu jashte orbite fare aman te mos na bejne! Qe thoni ju, ne shqiptaret nuk e paskemi ditur qe tregtia e lekures se penisit te cjapit ne Shqiperi paska qene shume e zhvilluar ne vitet '80 aq e zhvilluar saqe ne paskemi pasur nje biznes te terin per synetin e cjapit dhe me lekuren ekstra te penisit pergatisnim nje prej kremerave me te mire e me te shtrenjte ne bote per rinovimin e lekures. Nga e di une? Po une s'kam nga ta dije se atehere as kisha lindur por e mesova gjate episodit te fundit te "The Carrie Diaries" nje serial televiziv ne kanalin amerikan CW, ne te cilin flitet per kete krem Made in Albania - me shume se nje here, e qe me beri te me dale ujin nga hundet lol. Po dhe keta nuk gjeten dot ndonje genjeshter me te bukur? Po ajo gjeja po u pre nuk eshte se rritet prape se cjap jo zhapik tjetri.Pastaj, me aq lekure sa duhet per te bere nje copez krem, ketij ky vendit tone te vogel  i bie ti kercenin cjapet peme me peme. Cjap ne bahce, cjap ne cati. Hahahahahaha!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.