Header Ads

Evi Reci ne studio per kengen e re

Kengetarja Evi Reci do te rikthehet ne studio per te regjistruar kengen e saj te re. Ne kemi mesuar se kenga do te realizohet nga Flori Mumajesi duke vazhduar keshtu bashkepunimin me ThreeDots. Ajo do ti perkasi rrymes retro-pop dhe do te shoqerohet me nje videoklip qe shpresojme te jete gati per vere. Nderkohe ketu po postojme dhe dy foto te fundit te Evit realizuar ne Firence. Na pelqen stili i ri :)


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.