Header Ads

Linda Halimi kendon me Stevie Wonder


Ne oret e para te mengjesit Linda Halimi filloi te postoj fotografi ne rrjetet shoqerore te internetit, ku tregonte se sapo kishte perfunduar se kenduari me Stevie Wonder. Pa dhene detaje, kengetarja ka lene te kuptohet se ka qene duke kenduar ne nje event dhe Stevie Wonder e ka shijuar aq shume performancen e saj sa ka kerkuar ti bashkohet ne skene dhe te kendojne se bashku duke i dhuruar Lindes nje prej momenteve me te bukura te jetes se saj. Kengetarja gjithashtu ka shtuar se per ditelindjen e saj me 24 mars eshte e ftuar se bashku me te fejuarin e saj ne shtepine e Stevie Wonder per dreke. Linda ka disa jave qe ka mberritur ne Amerike, ku ka regjistruar kengen dhe videon e saj te re ne Nju Jork.Me pas ajo ka folur per pjesmarrjen ne shume projekte te rendesishme per karrieren e saj, por pa dhene hollesira, nderkohe qe ka udhetuar drejt Majamit e se fundmi Kalifornise. Suksese Linda! 
 

1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.