Header Ads

Linda Halimi ne skene me Stevie Wonder - SHIKO VIDEON KETU


Linda Halimi ne skene me Stevie Wonder. Linda del ne minuten e 3:00 e me pas Stevie hyn ne skene. Eshte nje video e shkurter, por thjesht per t'ju treguar se eshte mese e vertete qe Linda eshte takuar dhe ka kenduar me kengetarin e njohur ne "Motown Funk Brothers Party"

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.