Header Ads

Noizy - Back It Up - Kenga e re


Noizy ka publikuar dje nje kenge te re e cila do te jete pjese e albumit  apo mixtape (s'po e marrim vesh) qe rreperi i njohur do te publikoj kete vere. Kjo kenge eshte postuar dje dhe sot ka 137,303 klikime! WOW! Ne na pelqen dhe eshte perfekte per vere!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.