Header Ads

Perse nuk do jete Live ne X Factor Bleona?

OK! Le te shpresojme qe Alketa mos ta prezantoj Bleonen sikur do jete live ne X Factor Albania, se u mor vesh qe numri i saj eshte regjistruar qe javen e shkuar. Nderkohe per ata qe duan te dine perse Bleona nuk mori pjese ne finalen live, ju tregojme se nuk ka asgje dramatike ketu, thjesht kengetarja me date 30 ka koncert ne Amerike reklamen e te cilit mund ta ndiqni dhe poshte. Live apo jo ne kemi degjuar qe eshte nje performance qe nuk duhet humbur.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.