Header Ads

Shiko Bleonen ne filmin "Violence of Action"


Sic ju kemi thene me pare, Bleona Qereti ka interpretuar ne nje serial televiziv amerikan ku ne rolin kryesor interpreton aktori Steven Seagal. Cdo seri e ketij seriali i cili mban emrin "True Justice" dhe eshte transmetuar ne kanalin  televiziv Reelz, eshte realizuar ne formen e nje filmi si per nga historia ashtu dhe nga minutazhi. Ketu po ju sjellim "Violence of Action" ne te cilen interpreton ne rolin e nje fallxhoreje dhe kengetarja Bleona Qereti (Nuk di pse ne video titulli eshte "Justice of Violence" po ma do mendja eshte gabim ne shkrim). Bleona shfaqet ne minuten e 55:25 dhe interpreton shume mire. Nje rol i vogel por mua me pelqeu, e sidomos per faktin qe foli shqip :) Bleona duhet ta konsideroj ndoshta nje karriere si aktore...mund te kete me shume sukses. Ndiqeni me poshte!
 

2 comments:

  1. Ah, kjo "Amerikanja" fliska edhe Shqip tani..

    ReplyDelete
  2. e vrane mo? si nuk e pa kjo kete? ;) Me te vertete qe luan shume mire !!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.