Header Ads

Taste 2 - Po pritoj - Shiko Videon

FIKSIM ket' video! Kenga gjithashtu shume interesante dhe e vecante. Old School dhe super!Nuk di perse kenga eshte kaq e shkurter, pasi me pelqen dhe do kisha deshire te ishte me e plote, por gjithsesi ju mund ta blini ne Amazon (te Anglise) pasi kenga ka qe prej nendorit qe ka dale ne shitje ne Mixtape te Binakaj - The Binakaj Mixtape.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.