Header Ads

X Factor Albania percakton finalistet

Pas shume konfuzioneve ne perzgjedhjen dhe gjykimin e talenteve te X Factor, nje gje eshte e qarte Aldo, Natyral dhe Arilena kalojne ne finalen qe mbahet me 31 mars. Kush do jete fituesi? Natural jo nje here. Duke qene se vjet fitoi nje femer po mendojme ndoshta ja japin Aldos.Arilena kendon bukur, por me keto interpretimet e fundit Aldo ka fituar me shume simpatine e publikut. Te jete Aldo fituesi? Shih kur t'ja japin Natyral tani lol.2 comments:

  1. pse jo natyral jan shum te mira si ne kendim edhe ne pamje fizike ,se po se pate edhe bukurin nuk do arish edhe shumm :P:P Aldo kendon bukur por jo aq sa te fitoj vendin e 1 .

    ReplyDelete
  2. NATYRAL duhet t'jen fitueset e keti edicioni! Jane ma te mirat edhe na duhet nje grup femrash ne Shqiptari!

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.