Header Ads

Arbana Osmani ikone televizive?


Me falni, po kush i mendon keto tituj? Ikone, legjende, diva, mjeshter, mbret etj, jane emerime te cilat nuk mund te hidhen majtas djathtas sipas qejfit apo momentit, pasi i venisin vleren vete fjales. Nuk kam asgje me Arbanen dhe besoj qe per momentin eshte ne dyshen me te mire te prezantueseve shqiptare ne televizionet tona, por ikone? Kete nuk e them dot, me duket e papranueshme dhe ende heret per ta vleresuar te tille. Ne te ardhmen patjeter qe do arrije te ja fitoj vetes kete emer, por sot nuk eshte koha. Adi Krasta, po. Silvana Brace, po (flas per kohen e saj). Ardit Gjebrea, po. Rudina Magjistari, po. Arbana? Nuk mund ti thuash dot ikone me dy programe te suksesshme (Top Fest,Big Brother). 

1 comment:

  1. Mbret,hahahahahahhaha,vetem kjo ka ngelur pa thene,hahahha
    C'me kujtove Silvana Braçen,e mire ka qene,shume e embel dhe e kendshme per tu degjuar.Po Eva Idrizllari quhet? :P

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.