Header Ads

Elhaida Dani pushton kanalin e Jessie J

Nese "Mama Knows Best" e Jessie J ka pasur shikime te shumta javen qe shkoi, kjo ka ndodhur fale interpretimit te kesaj kenge nga Elhaida Dani ne "The Voice of Italy". Mjafton ti hidhni nje sy kanalit te Jessie J dhe do te shikoni sesi faqja eshte mbushur me komente rreth interpretimit te Elhaides, per me teper dhe dy prej komenteve me te vlersuara ne faqe i perkasin...ELHAIDES! Kujdes Jessie J! Elhaida po vjen...

Ja dhe dy interpretimet e vajzave live.Kush mendoni se e kendon me mire?1 comment:

  1. Jessie J e kendon x10 her ma mir. Why do you even question this LOL

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.