Header Ads

Fadil Berisha feston ditelindjen!

 
Fadil Berisha ka bere nje pune te pakrahasueshme jo vetem per bukurine shqiptare ne mbare boten, por dhe per komunitetin shqiptar ne Amerike si dhe imazhin pozitiv te shqiptareve kudo qe jane.Ndaj dhe ne besojme se eshte pak qe ne diten e lindjes ti urojme nje jete sa me te gjate! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.