Header Ads

Linda ka nevoje per nje PR

Linda Halimi mund te jete nje kengetare shume e mire, por kur vjen puna per te percjelle lajmet rreth punes se saj tek fansat apo shtypi...ncuq ncuq, i duhet patjeter nje P.R. Fale statuseve te saja ne rrjetet shoqerore ne internet, ne mesuam se paska dy kontinente me emrin Australi, e nese kjo ju cuditi, hidhini nje sy fotos tjeter ku kengetarja tregon se albumi i saj i ri do te publikohet ne 600 shtete. Ne fakt, ne bote nuk egzistojne as gjysma e kesaj shifre. Te njohura jane gjithsej rreth 196, ndersa shtete te pavarura por te panjohura nga shtete te tjera (si psh rasti i Kosoves) apo me perkufizime te ndryshme njihen rreth 260+. Dhe kshu.1 comment:

  1. mbi 600 qytetete mos ka dash me then lol

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.