Header Ads

Rita Ora ne albumin e Snoop Lion (Snoop Dog) me "Torn Apart"


Per te gjithe ju qe mezi prisni te degjoni bashkepunimin e Rites me Snoop Lion ne albumin e ri te nje prej rrepereve me te suksesshem te historise se hip-hopit, behuni gati se se shpejti do ju jepet mundesia. Kenga "Torn Apart" gjendet ne albumin "Reincarnated" i cili do te dali ne treg ne daten 23 prill. Gjithashtu, kjo kenge do te publikohet dhe si singel prej ketij albumi dhe do te shoqerohet me nje videoklip te cilin artistet e xhiruan vjet ne Tailande. Mendohet se "Torn Apart" do te krijoj per Riten ne Amerike, te njejtin sensacion dhe promovim publik sa dhe bashkepunimi i saj me Dj Fresh ne Angli me "Hot Right Now".

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.