Header Ads

Elvana Gjata ft Kaos & P.i.n.t - Fake Rmx


Mua me vjen pak keq qe nuk e kane lene Elvanen te kete pjesen e saj te rrepit dhe si more jo EXCUSE ME MISS - I'M LOVIN THIS!!! Ajjjjjjjj! Gjithsesi kenga me pelqen dhe Lyrical Son e ka qa pjesen e tij me shume nga te gjithe! Videoja gjithashtu me pelqen, me kujton pak videon e grupit "Korn" dhe ky grup talentesh duket se nuk ka te ndalur e nuk dine te gabojne. Sikur te na vini te gjithe se bashku kete vit ne Nju Jork...kukuuuu nami! 

2 comments:

  1. damn they killed this :P

    eshte per te ardhur keq qe nje aziatik si PSY te bej fame botrore ndersa asnje muzikant shqiptare ska pas mundsin per fame botrore besoj se ka shume faktore por mbeshteja financiare eshte ajo kryesorja qe mungon gjynah qe disa artist si flori besa elvana lyrical son e disa te tjere nuk kane mundsine mendoj se duhet te rritesh jasht ose te emigrosh qe i vogel te besh fame keto kohera nje nga rastet rita ora

    ReplyDelete
  2. Po kjo "at 8:05", me na tregu qe punon heret eeee? ;-))

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.