Header Ads

Shkarko falas - Pa jete - Nga Flori Mumajesi


Krishtlindjet erdhen heret per ju lexuesit tane dhe ja ku po ju dhurojme per shkarkim falas nje prej kengeve me te bukura te vitit "Pa jete" nga Flori Mumajesi. Kjo dhurate u mundesua nga Three Dots, te cilet na dhane te drejten per ta shperndare falas kete kenge. Degjim te kendshem dhe gezuar festat! 
4 comments:

 1. Nuk eshte e masterizume.

  ReplyDelete
 2. Ja ta masterizojme, nje sekonde.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seriozisht e ke ti mo - i pergjigjesh me ironi audiences se blogut?...
   Jo vetem qe eshte e pa masterizume, por nuk e shef qe ke gjithe ate silence ne wave file? Mos kujton se i ke krejt audiophiles lexuesit, e do editojne track?

   Ja ku ke i high quality mp3 (mastered, custom cover art, editume nga videoja ne hd):
   http://www.datafilehost.com/d/c2bc723c

   Nqs do ta mbash Albaniac disi kualitativ, dy sugjerime:
   1. Mos bo si rrote me audiencen & 2. Posto kontent/media kualitative (Kjo e dyta vlen dhe per "revisten" online dhe prezencen ne design e me the te thashe.)

   Ja ku humbe nje subcriber. T'fala.

   Delete
 3. Humbi nje here njeri ne mal e perfundoi ne shpelle te arushes. I erdhi keq kesaj dhe i tha hajde fli ketu. Te nesermen ne mengjes e pyet arusha "He si fjete?" " Mire i thote ky po vinte pak ere". "Mere ate sopaten e me bjere" i pergjigjiet arusha. "Se kur nuk te rashe une ty dje, e meritoj te me biesh." Kupton ti?

  Nese do te me kritikosh se pari meso shqip ose e kishe shkruar ne anglisht se duket qe e ke me te lehte. Nuk kam audience ketu se s'po mbaj referat e as po drejtoj ndonje program televiziv, kam lexues. Nuk kam as abonente, sepse nuk ka qene ndonjehere me pagese Albaniac. Revisten s'ke pse ta vesh ne thonjza, sepse nuk je Austin Powers, perndryshe shko lexo kuptimin e fjales reviste dhe pastaj bej irony. Albaniac eshte nje reviste informative dhe jo fotografie, e fotot qe gjenden aty jane te dorezuara nga vete artistet, dizajni pastaj eshte ceshtje shijesh. Persa i perket informacionit, s'po themi qe jemi me te miret po dhe shkopin nuk na e ha dot. Albaniac eshte dhe vazhdon te ofrohet falas me qellim promovimin e artisteve, ndaj dhe nuk shikon as ne faqen tone e as ne reviste ndonje reklame.

  Aman mos ik!

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.