Header Ads

Action Bronson i vendon emrin albumitAction Bronson ka bere te ditur titullin e albumit te ri i cili eshte "Mr. Wonderful" ( Zoteria i Mrekullueshem) pasi sipas rreperit kjo eshte fjala me e mire per te pershkruar Action qe nga momentii i pare kur i hyri muzikes. Persa i perket kengeve te albumit, Action Bronson ne nje bisede me NME ka thene se nuk eshte i interesuar te sjelli kenge hite, te influencuara nga trendet boterore me teper sesa nje album te kompletuar, te mrekullueshem qe te jete klasik dhe te vecohet nga te tjeret duke shtuar "Nuk po mundohem ti bej njerzit te besojne se jam ndonje shkenctar, magjistar apo poet frymezues. Eshte thjeshte rrep me elemente te lumtur, me humor, i ashper dhe i forte." Momentalisht Action Bronson gjendet me turne ne Angli. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.