Header Ads

Albanian American Success Stories Gala - Foto


Ne 3 maj ne Nju Jork u mbajt "Albanian American Success Stories Gala" ku u vlersuan disa prej figurave me te suksesshme te komunitetit shqiptar ne Amerike si Ferid Muradi, Eliza Dushku, Giorgio Kolaj, Mark Gjonaj, Lidia Curanaj, Nickola Shreli etj. Gjithashtu u perurua dhe libri "Albanian American Success Stories" me profilet e figurave me te suksesshme te komunitetit tone ne Amerike te cilin tashme mund ta blini KETU Une nuk isha ne kete mbremje ndaj nuk mund te ju tregoj ndonje gje interesante. Me vjen cudi qe askush nuk e kam marre mundimin te publikoj foto te mira nga tapeti apo dhe mbremja duke pasur parasysh rendesine e saj, gjithsesi une "notova" neper IG e FB dhe ja se cfare arrita te gjej. 


Giorgio KolajNate Dushku Eliza Dushku Fadil Berisha Merita Halili

Ferid Murad


Angela Martini

Nate Dushku Eliza Dushku Fadil Berisha Jellmaz Dervishi

Elizabeth Ivezaj


Lidia Curanaj Tony Dovolani dhe bashkshortja Lina

Jellmaz Dervishi dhe Luan Bexheti

Mark Gjonaj dhe bashkshortja

Nickola Shreli


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.