Header Ads

Deba - Zemer ti


Shume po me pelqen kjo kenge nga Deba. Ritmi i viteve '80 eshte perzjere shume kendshem me vokalet r'n'b dhe si rezultat kenga ka te gjitha premisat per te qene nje hit. Nese do i bente nje video te bukur me nje koreografi te mire do ishte nje prej kengeve dance me te mira te veres. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.