Header Ads

Era Istrefi - E dehun - Shiko reklamen e videos se re ketu!


Yeaahhh! Kenge e re nga Era Istrefi, e cila mesaduket nga reklama ka nje ritem cool dhe video interesante. Titullohet "E dehun" dhe mund ta shikoni me poshte nje fragment. Nderkohe shpresoj qe si ne Shqipe dhe ne bote ti japin fund ketyre reklamave te videove se na semuren dhe thjesht humbin interesin ne vend qe ta shtojne, sepse njerzit behen konfuz. Kur del kur s'del, jo pas kuintave, jo reklama, jo akustikja jo remiksi jo pasneser jo pas nje muaji joooooooooo. Amon nxirrni kengen aty ene shnet se na hoqet petullen lol. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.