Header Ads

Gjira ft. Argjentina Ramosaj - Deja Vu


Ajajajajjajajjajajajjajajajjajajaja! Dhe kenga me FIKSIM E JAVES - Deja Vu! Niveli i COOL ne kete video....Himalaja! Ahahahahhaa! Fiksim! Kjo eshte dhe arsyeja perse me ka pelqyer gjithmone Gjira; Kenget e saj gjithmone sjellin nje ritem te fresket e pak te cuditshem, por qe te ben per vete. Refreni i kenges eshte bomb! BAM! Nje duet kaq te mire kengetaresh nuk e kishim pare qekur, nuk mbahet mend. Nje kenge r'n'b shume, shume e mire. E keni parasysh kur te pelqen dicka dhe te krijohet nje ndjesi e cuditshme ne trup...aq me ka pelqyer. Nderkohe kudos per stilin. Prrrrfekt! Ka shume kengetare tek ne qe luajne me stilin, por do i jepja nje vlersim maksimal Argjentines dhe Gjires, sepse pervecse kane perzgjedhur nje stil kundrejt cdo trendi tjeter ne skenen muzikore, gjithashtu duken sikur sapo i kane zbrit avionit nga Nju Jorku. Ndoshta e teprova pak, por kur me pelqen dicka dua ta ve ne pah, e dua te marri vlersimin qe meriton.  ♥

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.