Header Ads

Kristine Elezaj poston kengen e re


Kristine Elezaj eshte ne studio duke regjistruar kengen e re dhe sapo ka postuar nje fragment ne Instagram, te cilin po e postojme dhe ketu. Duket najs! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.