Header Ads

Nora Istrefi - Baby Jem


Hudher, hudher! Ptu, ptu se i marrim ne sysh! Nese ndonjeri donte me dit kush eshte cifti me seksi i momentit ne Shqipe, shikoni videon dhe e gjeni pergjigjen! HA! Perse kot e shpallem "Kengetarja me Seksi e 2013 ne Albaniac" neve? Me kete video Nora e konfirmon me se miri, qe kemi bere zgjedhjen e duhur. Eshte veshtire te perqendrohesh ne kenge teksa shikon videon, por dhe kenga eshte po aq seksi sa videoja. Nje tjeter hit nga Nora, karriera muzikore e te ciles vitet e fundit peson vetem rritje.  


- Alo Top Albania Radio? Dua te pershendes Enin me kengen e fundit te Nora Istrefit "Baby mos me ler"  Po e dua ta luani tani se eshte shume e rendesishme. 

Hahahahhaha! Zere se i kam degjuar kerkesat! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.