Header Ads

Rita Ora - I Will Never Let You Down - REMIKSET


Jasha jashaaaa keto remikse jane kaq te mira saqe nuk mund te rrinim dot pa i publikuar. Rita duhet patjeter te bej nje remiks, qofte edhe per qejf, i shton popullaritetin me DJ me fansat, nuk e kuptoj perse po e promovojne kaq pak kete kenge. Une thashe qe nuk eshte ne shijen time, por une nuk jam nje vajze 16-17 vjec nga periferia, por per POP eshte perfekte dhe me pak promovim do kishte sukses. Ok! Ja ku i keni. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.