Header Ads

Rita Ora kendon kenget e albumit te ri tek "The Box" ne Nju Jork


The Box eshte nje prej klubeve me te njohura ne Nju Jork si dhe destinacioni i nates i te gjithe shqiptareve qe vizitojne qytetin. Une qe thoja po perse shkojne kaq shume shqiptaret tek The Box lol, sepse punokerkan disa shqiptare aty hahahhaa. OK! Qe thoni ju, Rita Ora mbajti nje koncert surprize ne kete klub dhe kendoi per here te pare disa prej kengeve te albumit te ri nga te cilat "Last Love" duket FANTASTIKE! Degjojini me poshte per te paren here ne ALBANIAC! Muah!


LAST LOVE 


GET A LITTLE CLOSER 
(supozohet te jete singla e dyte nga ky album)TOUCH THE SKY

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.