Header Ads

Rita Ora per Funny Or Die - Girl, You Better Walk


"Funny Or Die" eshte nje website e cila publikon video humoristike me emrat me te njohur te botes se artit ne Amerike e me gjere. Rita Ora dhe popstari korean HyunA, kane realizuar nje te tille ne fund te prillit dhe ja ku i keni ne nje beteje ecjesh. Gurrrlll can act! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.