Header Ads

Stelina - Le ta dinSec eshte krijuar nje fare formule banale per kenget dance qe po i shohim cdo vere dhe Stelina duket se i ka perfshire te gjitha bashke ne kengen "Le ta din" e cila po te ish publikuar vite me pare do kish qene ok, por ne 2014 nje ncuq i madh! Meqe jemi ne prag te sezonit 2014, po ju sjellim disa nga elementet qe nuk duhet ti perfshini ne kenget dhe videot dance qe keni ndermend te publikoni:

1- Ritmet e 2006
2- Floket me forma alienesh
3- Carcafet
4 - 101 tinguj te cuditshem 
5- Fustane dasmash
6- Ritmin tam tam dhe ca ca qe e gjen ne cdo kenge
7- Eren qe ju shkul floket
8- Nje mashkull me te bukur se kengetarja
9 - Nje femer me te bukur se kengetari
10- Nje kenge qe bie ne ndesh me videon apo nje video qe bie ne ndesh me kengen - e njejta gje


4 comments:

 1. qfar portali i lodhur i djersitur ,bravo jo kokshit definiconi i fjales "MUT" hahahahah analfabeta merrnu me naj zanat se ju del naj idare

  ReplyDelete
 2. Ti duhet te jesh ndonje e komunales qe e njeh kaq mire definiCONIN e fjales MUT qe ma ve dhe ne thonjza sikur po citon Geten. Zanatin nuk e nderrojme se duhet nonji me u marr me mutat, ja kena marre doren tash. Faleminderit per interesimin!

  ReplyDelete
 3. Ju nuk ja keni iden se si te shkruhet nje fjale ashtu sic duhet , e lere me fjali nuk vie ne shprehje ...qfare gazetar te mjere rrjedhin sot gjithandej ,si ujera kanalizimi GAZETAR'MESOPOTAMEZ !!!

  ReplyDelete
 4. Tani qe shkruajte mesopotamez me apostrofe na e mbylle gojen. Ju kujtojme qe ju po vizitoni faqen tone e jo ne tuajen dhe boll me keto keshillat e drejtshkrimit se thjesht po tregon qe s'dini te shkruani vete. As Google Translate nuk ta nxjerr kuptimin. KAQ! E the mendimin tend te lire, ta respektuam, hajt shnet ose do te bllokojme.

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.