Header Ads

Turma mban Genten ne krahe gjate xhirimeve per "Feel" (foto)


Genta Ismajli me date 17 maj publikon videokengen e saj te re "Feel" nje bashkepunim me Ardian Bujupi dhe Dj Dalool videoklipi i te ciles eshte xhiruar ne disa qytete te Kosoves si Gjilan, Prizren etj. Gjate xhirimeve, kengetarja se bashku me Dalool dhe Ardianin, kercejne me nje turme fansash, por ne Prizren, skena ka qene me e nxehte, e Genta ka  perfunduar mbi turmen e fansave te cilet e kane mbajtur trupin e saj ne ajer (foto me poshte). Ne ketu po ju sjellim disa foto nga sheshi i xhirimeve, ndersa per te degjuar fragmente nga kenga e re dhe per te pare skenat nga xhirimet e videoklipit vizitoni faqen zyrtare ne FB te kengetares dhe mos harroni FEEL me 17 maj. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.