Header Ads

Ledri Vula - Ni gote per ty


Dikush duket se paska degjuar shume Stromae se fundmi, gjithsesi ne na pelqen si kenga po ashtu dhe videoja. E kam thene qe prej fillimit qe Ledri do ishte me i suksesshem vetem dhe ja ku e keni proven. Ne rikthim ai shume lehte eshte shnderruar ne rreperin me te suksesshem ne te dyja anet e kufirit. "Ni got per ty" pervecse nje prej kengeve me te mira te ketij viti, ka dhe nje tekst shume te thelle. Cilado qe ja ka thyer zemren djalit flm se prej teje e kemi  kete kenge dhe merre ne telefon moj e poshter moj katile hahahaha! Gjithsesi, shume kenge e bukur.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.