Header Ads

Mario Dedivanovic - Shqiptari qe zbukuroi te pasmet e Kim Kardashian per "Paper"

Tashme te gjithe e kane pare, shijuar, perfolur, komentuar, studiuar etj uar uar uar kopertinen e Kim Kardashian per revisten "Paper". Megjithate, ne jemi ketu per te ju treguar se personi qe i beri vithet e saja te dukeshin kaq magjepse eshte nje....shqiptar! Po si te ndodhte ndryshe! Ne ku nuk jemi hhahahahhahaha! Sot ne bote e keni te konfirmuar qe vetem dy meshkuj i prekin vithet e Kim. Kanye West dhe shqiptari Mario. I pari eshte bashkshorti i saj, ndersa i dyti, miku i besuar prej shume vitesh dhe personi qe kujdeset per makiazhin e Kim ne pothuajse cdo sesion fotografik te rendesishem. Mario Dedivanovic eshte nje mjeshter i makiazhit, shume i suksesshem ne profesionin e tij me punime per Elle, Allure, People, Teen Vogue, L'omo Vogue, Glamour, Bazaar etj e kliente si Michelle Williams, Eliza Dushku, Christina Aguilera, Gina Gershon etj. Per me teper rreth tij vizitoni www.MarioDedivanovic.com

Per ate qe nuk besojne se eshte shqiptar, ja ku e keni pergjigjien e tij ne Twitter.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.