Header Ads

Elhaida Dani nuk merr pjese ne Sanremo


186 artiste dorezuan materialet e tyre dhe vetem 20 jane kualifikuar per netet finale te "Sanremo", por Elhaida Dani nuk do te jete njera prej tyre. Kengetarja kishte treguar me pare se do te merrte pjese ne edicionin e ri te festivalit, por mesaduket kjo nuk do te ndodhe. Nejse, te pakten do jete ne Sanremon shqiptare...Festivalin e Kenges ne RTSH. 

Ps. Po shikoja listen e konkuruesve. Nek? Gianluca Grignani? Alex Britti? Raf? Lara Fabian? Jallaaaaaa qenkan ngritur te gjithe te '90s nga varri e paskan shku ketu. Mu duk vetja 1000 vjec lol. Keta qenkan me keq se ne lol 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.