Header Ads

Enca dhe Mozzik - Edhe njo - Shkarkoje falas kengen ketu!


Kengetarja shqiptare me popullore ne Instagram, rikthehet me kengen "Edhe njo", nje bashkepunim me rreperin Mozzik. Kenga ka nje ritem qe do ju ngjisi veshin qe me degjimin e pare dhe pritet te jete nje hit ne klubet vendase. Ju mund ta shkarkoni falas duke klikuar ne butonin download ne postimin e Soundcloud te cilin po e vendosim ketu se bashku me videon.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.