Header Ads

Era Istrefi - 13 - Shiko videon ketu


Ajajajajjaja! Brenda nje viti Era Istrefi ka arritur jo vetem te sjelle cdo kenge si hit, por dhe te shnderrohet ne figuren me interesante te skenes muzikore shqiptare per momentin. Me nje stil te vecante si ne pamje dhe muzike ajo duket se tashme ka krijuar vend ne listen e kengetareve me te kerkuara te Estrades shqiptare dhe kete e ka bere me merita te plota. Ne na pelqen "13" si kenga dhe videoja dhe shpresojme, krimtari te tille te shohim dhe me shume nga talentet e reja ne vend. ♥

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.