Header Ads

JMSN - AddictedKam nje jave qe kam ne duar albumin Blue te JMSN i cili del ne shitje kete jave dhe ju them se eshte FIKSIM! Kengetari me origjine shqiptare, sapo ka publikuar dhe nje prej kengeve te ketij albumi "Addicted" te cilen mund ta degjoni me poshte, nderkohe e preferuara ime eshte "Waves" nje kombinim funk dhe soul qe nuk mund ta gjesh ne skenen e sotme muzikore amerikane.  Mos e humbisni kete album, nderkohe qe ne mezi presim ta shikojme serisht live JMSN ne turneun e vitit te ardhshem. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.