Header Ads

Elvana Gjata - 10 Pop Balads Mix


Per ata qe nuk mjaftohen me Elvana Gjaten, ja ku po ju sjellim nje miksim te dhjete baladave me te suksesshme te kengetares publikuar sot ne llogarine e saj ne VEVO. Ato jane : Anonim, Dhe zemra ndal, Si une, Ku jeton dashuria im, As ti, Vetes, Pak nga pak, Nuk jane me, Me ty dhe Mengjesi kesaj here, te permbledhura ne 34 minuta. Cila eshte e preferuara juaj? Te gjitha? Ok! :P ♥♥♥ 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.