Header Ads

Besa sjell videokengen e re "14"


Pas disa prezantimesh-bashkepunimesh ne treg me hip-hop dhe dance, Besa rikthehet me nje balade te mrekullueshme. Titullohet "14" dhe eshte publikuar si nje dhurate per fansat e saj me "14 shkurt" gjate nje koncerti recital te organizuar me kanalin muzikor "MAD". Na ka munguar "kjo" Bese dhe po ashtu si ne, degjuesi e ka pritur me se miri duke e shnderruar ne hitin e pare te 2015.  
ps. Nuk na besohet qe u deshen dy muaj per te shpallur kengen e pare hit te ketij viti. C'po beni mo, po flini?No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.