Header Ads

Ju prezantojme modelin Ilir ShanjaIliri Shanja eshte nje model me origjine shqiptare i cili ben pjese ne agjensite e modelimit "Red Model Management" ne Nju Jork, "Marilyn Hommes-MgM" ne Paris dhe "Independent Model Management" ne Milano. Ate mund ta keni pare ne kopertinen e revistes "Fantastics" si dhe ne sfilatat e javes se modes ku ka prezantuar per Lanvin, Maison Martin Margiela, Marc Jacobs, Hermes etj. Ketu po ju sjellim disa foto nga punimet e tij. 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.