Header Ads

Nje histori dashurie nga Alban Skenderaj


Si do te ishte nje "histori" dashurie me kenge? Ne vendosem te jua pershkruajme me tingujt muzikor te Alban Skenderaj, i cili mban rekord per kenget me teme dashurie dhe mund te quhet pa frike "Kengetari i zemrave". Atehere...


Kur e shikon BAE_n per here te pare... 24 ore nuk e heq nga mendja


Kur me ne fund ja ke shprehur dashurine BAE_s dhe Nese thote po ti i premton se...


Kur te pranon BAE dhe ti je aq i gezuar e te duket si Mrekullia e 8... 


Pasi i ke kaluar dy- tre muaj me BAE_n gjithcka duket perfekt dhe te pelqen Ky ritem i lidhjes...


Pasi jeni njohur pak si shume dhe BAE nuk eshte me Si me pare...


E kur jeni ftohur fare po ti mendon se Ende ka shprese...


E di qe gjithcka me BAE_n ka marre Kur fjalet mungojne ...


Pasi ti je ndare me BAE_n dhe ben sikur feston, po ben qejf,  nuk do t'ja dish nese nuk jeni me bashke se nuk te ka mbetur asgje Peng...


Por ne te vertete ky Je ti...Dhe ata jetuan te lumtuuuuur! Lol 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.