Header Ads

Sergio sjell versionin bullgar te "Pantera" me Galena


Brenda pak muajsh, kenga "Pantera" e Sergio dhe Mandit ka arritur te klikohet mbi 5 milion here ne YouTube duke bere qe suksesi i ketij hiti te kaloj kufijte shqiptare. Duket se kete sukses e ka vene re dhe kengetarja e njohur bullgare Galena e cila ka ofruar te realizoj nje version te kesaj kenge  ne gjuhen bullgare ne duet po me Sergion. Kenga ne kete version dhe videoja jane fantastike. Ndiqini me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.