Header Ads

Voto Rita Oren per "British video" ne Brits Awards 2015


Rita Ora eshte nominuar per "British Video" ne edicionin e rradhes te "Brit Awards" dhe ajo ka nevoje per ndihmen tuaj qe te fitoj. Deri kete jave ajo ka qene e dyta ne pozicion pas "One Direction", por sot gjendet e katerta pas Ed Sheeran dhe Calvin Harris hmm hmm. Votimi eshte mjaft i lehte KLIKONI KETU dhe me pas klikoni ne "Vote via Twitter". Vota juaj do postohet ne llogarine tuaj ne Twitter dhe do te regjistrohet nga Brits. Veshtire per te fituar mbi "One Direction" se nuk i dilet kalamojve, por te pakten te dale e dyta e te lere pas Calvin Harris. Yep nga inati! Tu bo lojra ai. Deri dje ne fund te listes, kete jave paska mobilizuar forcat. Tyt re! lol 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.