Header Ads

Elhaida Dani - Me date 15 publikon "I'm Alive"


NJE SEKONDE! Linda Halimi ka pershtatur tekstin ne anglisht te "I'm Alive"?!!! CFARE?! cfare po ndodh ketu hahahahhaa?!!! Kjo shpjegon faktin perse Linda ndryshe nga heret e tjera nuk u ankua qe nuk i dhane cmim. Ajo eshte "perkthyesja" e tekstit te kenges qe do perfaqsoje Shqiperine! E duke qene se Elhaida do kete dhe tre shoqeruese me vete, a thua do dali dhe Linda te kendoje me te ne ndonje fragment. Do ishte gallate! WOW! Cfare lemshi! Po duket qarte qe e kane detyruar qe te mos kendoj "Diell" hahahaha! Nuk kam asgje kundra. Biles, shpresoj me gjithe zemer te jete kenge e bukur, sepse interesimi kete here per Shqiperine eshte bere edhe me i madh. Ju uroj qe dhe te dalin fitues. Veç kete lloj kalamanlleku nuk e kaperdij dot. 

Ne lajme te tjera pozitive:


Elhaida Dani ka perfunduar regjistrimin e kenges "I'm Alive" dhe nderkohe ka nje date publikimi per videoklipin e kesaj kenge. Premiera do te behet me daten 15 mars ne faqen zyrtare tek Eurovision.tv
Me poshte po ju sjellim disa foto nga sheshi i xhirimit te publikuara nga kengetarja ne IG.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.