Header Ads

Emin Syla - Shqiptari qe kendoi me Lana Del Rey - SHIKO VIDEON KETU


Emin Syla eshte nje kengetar i ri nga Prishtina i cili jeton ne Nju Jork ku dhe po tenton per nje karriere ne skenen muzikore. Ai ne shkurt ka publikuar dhe nje videokenge "Ksëmerican" te cilen mund ta shikoni meposhte. Gjate nje shetitje ne Nju Jork ai ka rastisur te takohet me kengetaren Lana Del Rey te ciles ka filluar ti kendoj kengen e saj "YAYO" qe me pas ka bere dhe vete kengetaren ti bashkohet Eminit dhe te kendoj me te. Nje nder gjerat me te bukura qe mund ti ndodhi jo vetem nje fansi, por kujtdo ne jete. Ndiqeni videon me poshte se eshte shume cool. Nuk thone kot; gjithcka mund te ndodh ne Nju Jork. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.