Header Ads

JSMN po vjen me turne ne Europe - Ja datat!


Kantautori me origjine shiptare Christian Berishaj i njohur ne tregun muzikor si JMSN per here te pare vjen per turne ne Europe dhe ju keshilloja te mos e humbisni rastin per ta pare live.  Turneu "American Boy" vjen ne disa qytete ku komunitetet shqiptare jane te medhaja ne numer si Londer, Milano e Zyrih cka e ben dhe me te lehte pjesmarrjen. Une kam pasur mundesine ta ndjek live dhe ju siguroj qe eshte fantastik. Me poshte keni nje video me datat e plota.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.