Header Ads

Boocky dhe Enxhi Nasufi - Closer To You - Degjoje ketu!Nje rikthim ne vitet '90 duket se ka funksionuar me se miri per Enxhi Nasufin,  e cila me kengen e saj te re me Boocky eshte e destinuar per sukses. Ne po na pelqen "Closer To You", nje prej kengeve me origjinale dance te kesaj vere e cila meriton te luhet ne cdo klub. Degjoni versionin origjinal dhe remiksin pasi te dy jane shume cool. Urime Enxhi! Duket se do jete superhit!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.