Header Ads

Eva Pepaj interpreton ne "True Detective" te HBO (Shikoni fotot)


Modelja Eva Pepaj per te cilen ne ju kemi shkruar shpesh here si nje modele e suksesshme ne Amerike, e cila se fundmi po tenton dhe karrieren si aktore ne Hollivud, ka shenuar rolin e saj te pare te rendesishem ne aktrim. Ajo eshte shfaqur ne serine e parafundit te serialit popullor dhe te vlersuar nga kritiket amerikan "True Detective" ne HBO, ne nje skene perkrah aktores protagoniste Rachel McAdams. Ketu po ju sjellim disa foto nga skenat ku shfaqet Eva dhe shpresojme qe te kemi sa me shume lajme te tilla prej saj ne te ardhmen. 

Ps. Even mund ta shikoni gjithashtu dhe ne serine "I See You" te serialit "Stitchers"
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.