Header Ads

Filmi i Nickola Shrelit - Cash Only - Shiko reklamen ketu!


Ne intervisten e tij per Albaniac, Nickola tregoi per filmin "Cash Only" qe ne ate kohe njihej si projekt me titullin "Landlord".Sot ne ju sjellim reklamen e filmit, i cili sic ju njoftuam po prezantohet ne festivalin e filmit "Fantasia" ku eshte cilesuar si nje prej filmave me te vecante te ketij edicioni dhe eshte pritur me kritika pozitive, si filmi ashtu edhe interpretimi i Shrelit. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.