Header Ads

JMSN - Waves- Shiko videon


JMSN ka publikuar videon per kengen "Waves" e cila eshte dhe kenga jone e preferuar nga albumi i tij i fundit "Blue". Artisti eshte duke xhiruar nga nje video per cdo kenge te albumit, video te cilat sjellin nje rikthim ne kohe dhe ritem te disa dekadave me pare. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.