Header Ads

Kenget me te mira dance te veres sipas Albaniac (Shiko videon)


Prurjet dance kete vit jo vetem qe lane per e deshiruar, por u duk sikur shumica e kengetareve ishin aq te lodhur saqe as nuk u munduan te sillnin dicka te re apo interesante. Thjesht ritme te njejta me tekse te ndryshem. Ndoshta  me pjese te shkeputura, lidhur bashke duken bukur, ama vec e vec,  dy kenge mezi i degjon nga fillimi ne fund pa u lodhur. Nejse! Ja ku i keni. Ngrini zerin larte dhe PLAYKenget ne kete video (jo sipas rendit ne video)

Ardit Cuni  - Let's Go
Besa - All in
Bleona - Take You Over
Dafina Zeqiri - Te ti
Elvana Gjata - Love Me
Enca - Call Me Goddess
Era istrefi - Njo si ti
Era Istrefi - Shume pis
Eri Dee - Booty
Ertila Koka - Ajo qe ke
Flori Mumajesi - Nallane
Tuna - Knocks Me Out
Klajd Haruni - Vallja e veres
Laura Toska - Koha jeme
Lumi B - Hi Lumi
Majk - S'jena mo
Mozzik - Premtimet
Olidena - Vec kaq
Sergio - I just Wanna Say

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.